Yaz

Romantizm ve aşk denildiği zaman insanların akıllarına gelen ilk isimlerden bir tanesi olan Kürşat Başar, Yaz isimli romanı ile birlikte insanların kalplerini etkilemeye, onlara bambaşka bir dünyanın kapılarını açmaya devam ediyor. Roman yazımına 11 yıl ara verdikten sonra tekrardan kalemi eline alan yazar, hayal gücünün bütün derinliklerini yazdıklarına eklemeyi de ihmal etmedi. Bunun sonucunda ise ortaya bambaşka bir şekilde, özenle hazırlanmış bir kitap çıkmış oldu.

Kürşat Başar’ın Yaz’ı

Oldukça farklı bir anlatımla kaleme alınmış olan Yaz ile birlikte insanlar bir taraftan en fazla sevilen ve beğenilen mevsim olan yazın aslında diğer bir yüzü de ortaya koyulmaktadır. Çünkü yaz ayı ile birlikte insanlar deniz, kum, güneş ile birlikte yepyeni arkadaşlıklar ve aşklar başlar. Üç ay boyunca yaşanan bu muhteşem zamanların büyük bir kısmı ne yazık ki istenildiği şekilde mutlu bir sonla sonlanmıyor.

Kürşat Başar

Kürşat Başar

Oldukça yakın bir tarihte dünyaya gelen, döneminde yaşanmış olan bütün zorluklara göğüs germeye çalışan bir genç ve onun büyüme döneminde yaşamış olduğu zorluklar oldukça ayrıntılı bir şekilde ele alınıyor. Üstelik kahramanımızın yaşadıkları zorluklar yalnızca günlük anlamda değil, aşkları da onda hiç olmadığı kadar derin etkiler bırakıyor. Ve romanla birlikte de kahramanımız büyümeye ve olgunlaşmaya devam ediyor. En çok satanlar kategorimizdeki bu roman, yaz aylarının en çok okunan romanı olacaktır.

 
Etiketler:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*