Yalanı Arayan Gerçek

Şiir sevenler için duygu yüklü bir kitap, Yalanı Arayan Gerçek. Burak Eloğlu’nun dizelerinde bazen aşkın bazen de giden sevgilinin gözyaşlarını görebilirsiniz. Herkes her zaman dile getiremez aşkı sevdayı. Bu yüzden bazen okumak gerekir. Hüznü, hicranı tatmış birinin dizeleri, kederi paylaşan ya da sizi anlayan bir dost gibi olabilir.

Şiirler dosttur. Dizelerin arasından bir umut ya da bir ışık parlayıverir aniden sevdalının gözlerinde. Yalanı Arayan Gerçek, bu hisleri duyabileceğiniz benzersiz bir şiir kitabı. Elbette ki hüzün ve elbette ki gözyaşı olacak dizelerde. Çok sevilmese sevgili ya da terk edip gitmese, yazılır mıydı şiirler. Deneyimler, acılar, hatıralar kısacası acısı ve tatlısıyla tüm yaşanmışlıklar ortaya her zaman okunabilecek ve hiç unutulmayacak olan dizeleri çıkartır.

“Yalanı Arayan Gerçek” Dilinden Aşk

yalanı arayan gerçek

yalanı arayan gerçek

Aşkın gözü kördür derler, acaba bu yüzden mi yalanla gerçek bazen karışıverir. Yalanı Arayan Gerçek, bulmanıza yardımcı olur mu bilinmez ama okuyucuyla şairin birbirlerini anlayacağı muhakkak. Çünkü şair kalemi tutunca, sadece kendi aşkının değil tüm yüreklerin şairi olur.

Yeni çıkan şiir kitaplarını takip ediyorsanız Burak Eloğlu eserini mutlaka okuyun. Online kitap mağazamızda yerli yabancı olmak üzere her türde kitabı bulmak mümkün. Yeni çıkan ve çok satan tüm kitapları sipariş vererek satın alabilirsiniz.  Ödeme seçenekleri ve indirimler sayesinde istediğiniz her kitabı kütüphanenize kazandırın.

 

2 Yorum

  1. melike akiller diyor:

    Sade anlatımlı sürükleyici bir şiir kitabı. Şiirleriyle okuyucu bağlıyor kendine. Şiir severlere tavsiye ediyorum.

  2. melek bulgurcu diyor:

    Duygu yüklü bir şiir kitabı. Akıcı ve sade bir uslüp kullanılmış. Okunması zevkli ve sürükleyici aynı zamanda. Mutlaka okumanızı tavsiye ediyorum.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*