Ve Dağlar Yankılandı

Okuyucu tarafından çok beğenilen ve çok farklı bir yere sahip olan Ve dağlar Yankılandı ile romanı okumayacak adeta kendinizi romanın başkarakterinin yerinde hissedeceksiniz. Ünlü yazar Khaled Hosseini’nin kaleminden olan ve top 100 kategorisinin en çok beğenilen kitapları arasında olan bu eşsiz hayat hikâyesi ile acı, dram ve üzüntüyü yaşayacak ve kendinizin gibiymiş gibi hissedeceksiniz.

Ve Dağlar Yankılandı, insanları insan yapan değerler üzerine düşündüren, profesyonel bir yazarlık çerçevesi içinde yazıldığını her bölümünde kanıtlayan büyüleyici bir roman. Uçurtma Avcısı ve Bin Muhteşem Güneş ile dünya çapında sevilen bir yazar olan Khaled Hosseini’nin hayatında dönüm noktası sayılabilir.

Ve Dağlar Yankılandı Konusu

Ve Dağlar Yankılandı

Ve Dağlar Yankılandı

Kitabın etkileyici olan konusunda annesiz iki çocuğun ve çaresiz bir babanın hayatlarında olan talihsiz olaylar karşısında çektikleri dertler anlatılmak isteniyor. Annesiz olan biri kız biri erkek olan bu çocukların birbirlerine olan bağlılıkları, hayatta tutunacak tek dallarının kendileri ve babaları olmalarını bilmeleri onları birbirine daha çok bağlıyor. Köylerinden Kabile doğru yola çıkan bu parçalanmış ailenin hazin sonunu okuyacaksınız ama okumaya devam ettiğinizde her sonun bir başlangıç olduğu gerçeğini de anlayacaksınız.

Ve dağlar yankılandı romanı yazarın romanında bir dönüm noktası olurken sizin hayatınızda da bir dönüm noktası olabilir. Yoğun duygular içinde okuyacağınız bu romanda olaylar sayfalar geçtikte farklı boyutlar alacak ve daha renkli mozaik bir hal alacak. Her satırını bir sonraki satırı merak ederek hızlı hızlı okumak istediğiniz bu roman bitince çok üzüleceksiniz.

 

1 Yorum

  1. funda çicekçi diyor:

    Kitabı okuyarak bilgi sahibi olduğumu düşünüyorum. Hayal gücüm genişledi. Akıcı ve sade bir uslüp ile yazılmış.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*