Uyumsuz

Dürüstlük ve içtenlik, zor kavramlardır. Bu iki kavrama sahip olan bir insan, ciddi anlamda karakterini oturtmuş ve hayat içerisinde olması gereken duruşunu yakalamayı başarmıştır. Bunu sağlayamayan kimselerde ise, bazı zafiyetler gözlemlenmiş ve bu zafiyetler zamanla o kişi üzerinde ciddi derecede sıkıntıların yaşanmasına neden olmuştur. Uyumsuz adlı eser, tam olarak bu kavramlar arasında sıkışıp kalmış hayatların hikâyesini bizlere anlatır.

Veronica Ruth tarafından kaleme alınan bu eser, içeriği ile okur sever kitlesi tarafından saygı ile karşılanmış ve ciddi derecede de itibar görmeyi başarmıştır. Dürüstlüğün simgesi olarak karşımıza çıkan kahramanımızın, başından geçen olaylar son derece akıcı bir dille kaleme alınmış ve bu akıcılık, okur severler tarafından da beğeni ile karşılanmıştır.

Uyumsuz

Uyumsuz

Uyumsuz, o zamanların toplum yapısında ortaya çıkan grupların sonuçlarını, tercihlerini ve bu tercihlerin doğuracağı yeni nedenleri bizlere anlatan son derece başarılı bir eserdir. Bu eserin başarıya ulaşmasında tek ve en önemli olgu ise, hayatın içerisinde yer alan bazı olgulara yer verilmesidir. Bu olgular, eseri başarıya ulaştırmış ve eserin okur severler tarafından yoğun bir ilgiye sahip olmasını sağlamıştır.

Yazar Veronica Ruth, eserinde yer verdiği konuyu, başarılı bir dille ifade etmiş ve bizlere sunmuştur. Akıcılık ve anlamlar arasında sağladığı bütünlüğü ile okur severlerin ilgisini çekmeyi başarmış ve kalıcılığı da yakalamıştır. Kalıcılığa paralel olarak da klasikleşme yakalanmıştır.

Yazar: Veronica Ruth

Eser: Uyumsuz

ISBN: 9786051424224

Sayfa Sayısı: 516

Yayın Yılı: 2014

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*