Sona Kalan

Birbirinden çok farklı hayatların kesişmesi ile başlayan Sona Kalan oldukça gerilimli bir eser. Tess Gerrıtsen farkı ile okuyabileceğiniz bu eser ayrıntıları ile beklentilerinizi çok ötesinde bir dünyayı sizlere sunuyor. Birbirinden haberi olmayan üç çocuk. Bu çocukların babalarının ve evlat edinen ailelerinin ölmesi ile başlayan sonu karanlık bir serüven.

Bütün bu ölümlerin ve 3 çocuğun arasında belli bir bağ mı var. Oldukça tehlikeli bir bağı araştıran kahramanlarımız doğru sonuca ulaşabilecekler mi yoksa sadece karanlık içerisinde mi kalacaklar. Çok daha fazla soru soracağınız gerilim dolu olan Sona Kalan şimdiye kadar okumuş olduğunuz kitapları size unutturacak. Esrarengiz olan ölümler sonucunda bir araya gelen çocuklardan istenilen şey aslında ne.

Dünya listelerini ortaya çıkardığı bu eseri ile sarsmayı başaran Tess Gerrıtsen farkını bir kez daha ortaya koydu. Gerilim üzerine daha öncesinde yazmış olduğu birçok roman gibi bu kitap içerisinde yer alanlarda okuyucuları kendine bağlayacak. Olanları merak edecek ve daha çok okuyacaksınız. Kısa sürede bitirebileceğiniz kaliteli bir başyapıt.

Sona Kalan Üçlü

Sona Kalan

Sona Kalan

Birbirinden haberi olmayan üç çocuğun ailelerinin ölmesi ile başlayan trajedi yerini çok farklı ve sonu bilinmeyen bir dayanağa bırakır. Bu dayanağı çözmek isten meraklı iki kahraman ve birbiri ardından gelişen farklı olaylar silsilesi. Çok daha fazlası için mutlaka okumanız gereken bir eser. Birçok farklı dünya diline çevrilmiş ve bir o kadarda sürükleyici.

Yazar: Tess Gerrıtsen

Eser: Sona Kalan

Basım yılı: 2014

Sayfa Sayısı: 480

ISBN
9786053482413

 
Etiketler:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*