Sıcak Ayaz

Piyasaya çıktığı ilk günden itibaren okuyucu tarafından tam puan almış kitaplardan biri olan Sıcak Ayaz, gerçek ve içten bir aşkın günü gelince arzulanan beklentilerini konu alıyor. Aşkın bir beklenti dizini oluşturduğunu ve sorgulayarak tam duyumsandığını dile getiren kitap, beklentilerde yaşanan hayal kırıklığını da okuyucuya sunuyor.

Aşkta Beklentiler

Sıcak Ayaz

Sıcak Ayaz

Aşkın doyumunun ancak karşılanabilir durumlarda yaşandığına dair bir görüş sunan kitapta, bireyin aşkı kendi içinde daha özgürce ve daha kendi istediği bütünlüğü ile yaşama telaşına da yer alıyor.

Engellerle karşılaşılmayan aşk var mıdır bilinmez ama Sıcak Ayaz içsel sorgularla bir aşkın analizini yapıyor demek doğru bir yaklaşım olmakta. Aşkın tarifi üzerine pek çok kitap yazılmış ve bu kitaplardan pek çok kitabı okumuş olabilirsiniz, ancak Sıcak Ayaz, oksimoron bir düşünce tarzı gibi yaşanmışlık hissi uyandırsa da, kitaba, mutluluğun bir kör noktasına oldukça isabetli işaret etme özelliğine sahip bir kitap olarak bakabiliriz.

Serkan Özel kitabında hayat kararlarını bazılarının benimsendiğini bazılarınınsa bir türlü benimseyemediğini vurgularken, okunması gereken bir kitabı bizlere armağan ediyor. En çok satanlar arasında yer alan Sıcak Ayaz, ortak çekilmiş bir acının farklı taraflarca bakışını bizlere bir kere daha başarı ile anlatan bir kitap konumunda.

Karar verme sürecini kurgudaki başarısı ile perçinlemiş olan Serkan Özel’in bu kitabını en kısa sürede okumanız dileğiyle, bu muhteşem anlatımla zenginleşmiş kitabı tavsiye ediyoruz.

Kitap: Sıcak Ayaz

Yazar: Serkan Özel

ISBN: 9786054771721

Sayfa Sayısı: 208

Yayın Yılı:  2014

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*