Rabbin İçin Sabret

İslam’ın iyiye güzele ve doğruya yönlendirdiğini en güzel şekilde anlatan Rabbin İçin Sabret kitabı geçtiğimiz aylar içerisinde siz değerli okurları ile buluştu. Uğur Koşar imzası taşıyan kitabımızda iyi bir insan olmak ve dini nasıl yaşamamız gerektiği hakkında altın değerinde bilgiler veriliyor.

Rabbin İçin Sabret

Rabbin İçin Sabret

Doğru namaz, oruç, iman ve Müslüman olabilmek için yapılaması gerekenler, günlük hayatın zorluklarına rağmen insanın Allah için sabretmesi gerektiğini vurgulayan başarılı yazar tasavvuf kategorisine en güzel eserlerinden bir tanesi ile katkıda bulunmuştur. Bir ayet-i kelime ile yola çıkan yazar aslında pek çok bilgiyi de Rabbin İçin Sabret konu başlığı altında veriyor.

Rabbin İçin Sabret İle Allah’a Yaklaşın!

Süssüz, abartısız ve akıcı bir dile sahip olan kitabımız çok satanlar listesinde de adından uzun süre bahsettirmeyi başarmıştır. Hikaye ve kahramanlardan oluşan kitapta yazarın diğer kitaplarına göre daha farklı bir anlatım biçimi hakimdir. Okurken asla sıkılmayacağınız, her biri birbirinden değerli bilgiler içeren bu kitabın her sayfası oldukça yararlı cümlelere ev sahipliği yapıyor.

Yaratıcının kudretinden ve affediciliğinden sıklıkla bahseden kitapta kendinizi ruhani bir yolculuğa hazırlanırken bulabilir, kitabı bitirdiğinizde ise pek çok bilgiyi edinmiş olabilirsiniz. Sabrın önemini sıklıkla vurgulayan kitap gereksiz cümle kalabalığından uzak oldukça yakın ve sezgisel bir dile hakimdir. Kendinize has bölümler bulabileceğiniz kitap siz değerli okurları için tasavvuf kategorisinde!

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*