Psikiyatri Polikliniği

Psikolojik kitapları okumayı sevenler için ilgiyle okunacak bir kitap. Psikiyatri kliniğinde yatmakta olan bir kişinin ruh halini yansıtan sözleri ve orada yaşadıkları anlatılıyor. Tedavi gören kişi herkesin kendisini takip ettiğini ve ona bakarak güldüğünü ve eğlendiğini düşünüyor. Bu nedenle de isyanı var. Yazar Muhammed Yılmaz bu kişinin ruh halini mükemmel bir şeklide yansıtıyor ve okuyucunun da insanların ruh hallerini anlamasına yardımcı oluyor.

Psikiyatri Kliniği herkesin okuması ve çevresiyle sağlıklı ilişkiler kurabilmesi için gerekli bir kitaptır. Klinikteki kişi herkesin kendisini izlemesinden dolayı yolda yürümek istemediğini, taşları, duvarları, evleri, yeşillikleri, maviyi, güneşi, rüzgârı hiçbir şeyi görmek istemediğini söylüyor.

Psikiyatri Polikliniği

Psikiyatri Polikliniği

Psikiyatri Polikliniği Güzel Bir Psikolojik Roman

Romandaki kişi bu ruh hali içinde insanlara da başkaldırıyor. Kendisinin seçilmiş bir olduğuna inanıyor ve bundan annesini babasının mutlu olması gerektiğini düşünüyor. Bu yüzden de dayanıklı olduğunu ve ölmediğini düşünüyor. Kendisinde mucizeler olduğunu, mesela görünmez olabildiğini düşünüyor. Onu kimsenin görmediğine inanıyor.

Muhammed Yılmaz kişinin ruh halini Psikiyatri Polikliniği kitabında mükemmel bir anlatımla yansıtıyor. Tüm bu ruh halini anlatan cümleler gerçeği kesinlikle aratmıyor. Kişi sonunda isyanını öfke dolu sözlerle ve beddualarla sürdürüyor. İlgiyle okuyacağınız kitap sitemizde indirimli olarak 14,07 liraya satılıyor. Gece Kitaplığı yayınevinden çıkan kitap psikolojiye ilgi duyan kitapseverlerce oldukça beğenilmiştir. İlgiyle okunacağı gibi, psikolojiyle ilgili yepyeni şeyler de öğreneceksiniz.

Yazar: Muhammed Yılmaz

Kitap: Psikiyatri Polikliniği

ISBN: 9786053240846

Sayfa Sayısı: 100

Yayın Yılı: 2014

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*