Ölümden Daha Derin

Koridor yayıncılık tarafından kitapseverler ile buluşturulan Ölümden Daha Derin eseri kitapseverlerin bir solukta okuyacağını sürükleyici bir romandır. Bu romanları okuyarak birçok alanda geleceğiniz ile ilgili başarılara ulaşabilirsiniz.

Ünlü yazar Tomı Hoag tarafından kaleme alınan bu muhteşem eser 486 sayfa olup okuması her zaman yürek isteyen eserlerden birisidir. En iyi polisiye kitap yazarlarından birisi olan Hoag, eserlerinin daha ilk sayfasında okuyucularını heyecanlandırmakta ve okuyucuları büyüleyici dünyasına çekmektedir.

Ölümden Daha Derin

Ölümden Daha Derin

Ölümden Daha Derin Eserinin Genel Özeti

Ölümden Daha Derin eserinde ünlü yazar,  1985, California yaşanan bir cinayet olayı ile ilgili ayrıntıları kitapseverler ile buluştu. Üç çocuğun oyun oynadığı sırada okulun arka kısmındaki parkta koşarken toprağa gömülmüş cesedin bulunması ile başlayan bu süreç gizemli boyutlarla ile kitapseverlere anlatılmaktadır. Bulunan cesedin gözleri ve ağzı tamamen yapıştırılmıştır. Öğrencilerine son derece yakın olan öğretmenleri Anne Navarre yaşadıklarının çocukların masumiyetini yok edişini büyük bir endişeyle izlemektedir. Ama bunun, seri katil cinayetlerini işlerken ailelerin, dostların sırlarının birer birer ortaya dökülmesiyle tüm toplumun masumiyetini bir şekilde sarsacağını henüz fark etmemiştir.

Ünlü Yazar Tomı Hoag tarafından kaleme alınan bu esere cazip fiyat koşulları ile sahip olmak için seçkin kitapevlerinden ve online alışveriş adreslerinden cazip fiyat koşulları ile satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden aldığınız kitaplara çeşitli kargo fırsatları ile tüketicilere ulaştırılmaktadır.

 

1 Yorum

  1. çiçek perpa diyor:

    Kitap ismi çok ilgimi çekti güzel bir kitaba benziyor . Hemen bu kitabı edinmek istiyorum en kısa zamanda bir kitapçıdan satın alacağım :))

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*