Masumiyet Müzesi

Nobel ödüllü yüz akımız olan yazarımız Orhan Pamuk un sevilen aşk hikâyelerinden biri olan Masumiyet Müzesi, İstanbullu zengin bir çocuk olan Kemal ile uzak ve yoksul bir akrabası olan Füsun arasında geçmektedir. Hızı, pek çok kahramanının bulunması, mizah yeteneği ve keskin zekâsı ile Masumiyet Müzesi uzun süre aklınızda çıkmayacak ve dahası tekrar okumanızı sağlayacak bir kitap olacak.

Masumiyet Müzesi

Masumiyet Müzesi

Masumiyet Müzesini okurken yalnızca aşk değil, evlilik, arkadaşlık, tutku, cinsellik, aile ve yaşama dair her duygunun içinde bulunduğuna şahit olacaksınız. Kitabın bu rengârenk dünyasından hiç ayrılmak istemeyecek ve adeta kendinizi bu kahramanlardan birinin yerine koyacaksınız.

Zarif ve şefkat dolu bir aşk hikâyesi olarak tabir edilen Masumiyet Müzesi hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız en kısa sürede kitabı satın alabilirsiniz.

Masumiyet Müzesini Nasıl Satın Alabilirim

Masumiyet müzesi son günlerde sitemizde en çok okunanlar listesi olan Top 100 de sizler için bulunurken yine sitemiz üzerinden dilerseniz sipariş vererek kitaba sahip olabilirsiniz. Bunun için öncelikle alışveriş sepetinize ekleyip sonrasında ödeme kısmını online olara kredi kartınızla yapmanız istenecek.

Kredi kartı ile ödeme seçeneklerinin bulunduğu sitemiz aracılığıyla tüm kitapları oturduğunuz yerden yorulmadan satın alabileceksiniz. Pek çok kişinin severek okuduğu ve birbirlerine tavsiye ettikleri Masumiyet Müzesini okumadıysanız kaçırdığınız çok şey olabilir. Roman tutkunu iseniz başyapıt olan bu eseri muhakkak okumalısınız.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*