Mart Menekşeleri

Umudu, hüznü ve pişmanlığı aynı anda yaşamak mümkün mü? Bu sorunun yanıtını etkileyici bir anlatım ile öğrenmek isteyenler için ünlü yazar Sarah Jio Mart Menekşeleri adlı eserini kaleme aldı. Yazar “Bir kadının yüreği sırlarla dolu bir denizdir” diyor. Eseri de bu sözünü kanıtlar nitelikte… Ünlü bir kadın yazarın gerçek aşkı yaşadığına inanması ve kısa süre sonra eşi tarafından aldatılması ile başlayan içsel bir yolculuk bu kitapta sıra dışı yaşantılar eşliğinde anlatılıyor.

Mart Menekşeleri, Sarah Jio

Mart Menekşeleri, Sarah Jio

Mart Menekşeleri İhanetle Başlayan Bir Yolculuğu Anlatıyor!

Kuşkusuz her kadının kendinden pek çok şey bulabileceği karakter Emily Wilson aldatıldığını öğrendiğinde tek bir damla gözyaşı dahi dökmüyor. Sadece yüreğindeki sırlara bir yenisini daha ekliyor. Mart Menekşeleri etkileyici ve bir o kadar da sürprizlerle dolu bir eser. Sarah Jio bu eserinde hayattaki tüm olayların aslında birbirleri ile ne kadar bağlantılı olduğunu da aktarıyor.

Baş karakterin, ihanetin acısını hafifletmek için bir akrabasının evine gitmesi ile başlayan olaylar ve hisler döngüsü, Emily Wilson’un 1943 yılında yazılmış bir günlük bulması ile bambaşka bir boyut kazanıyor. Bu günlük büyük bir aile sırrını öğrenmesine de neden oluyor. 60 yıllık bu aile sırrı büyük bir aşkın öyküsünde gizli. Bu öykü de bulunan kırmızı kadife kaplı bir günlükte… Geçmişin er ya da geç yeniden karşınıza çıkacağını düşündüren ve romantik kategorisinden en çok arananlar sıralamasına da ulaşan bu eseri soluksuz okuyacaksınız.

Yazar: Sarah Jio

Kitap: Mart Menekşeleri

ISBN: 9789759996277

Sayfa Sayısı: 336

Yayın Yılı: 2012

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*