Karanlığın Elli Tonu

Kışkırtıcı, özgürleştirici, sınırları zorlayıcı, engel tanımayan bir hikaye… Romantik olduğu kadar sürükleyici de olan “Karanlığın Elli Tonu” okurlarına bağımlılık veren bir olay örgüsü sunuyor. Her sayfasında daha da bağlanacak ve adeta tutsak kalacaksınız. Hayatınızı alt üst edecek ve dengenizi sarsacak kadar etkileyici… Bir ilişkiden beklenen ve sadece evet kelimesine bakan bir macera dolu aşk öyküsü sizleri bekliyor.

Sizi ele geçirip ebediyen tutsak kalmanıza neden olacak bir aşk… Pişmanlıkların, çaresizliklerin, acıların, ümitsizliklerin, ayrılığın tümüyle yansıtıldığı bu hikayeye hüzünlenecek ve ağlayacaksınız. Okuduğunuzda aşkın büyülü dünyasına hapsolacak her satırında işlenmiş aşk yarasını okuyacaksınız. E. L. James’in romanında zaman zaman kendi yaşanmışlıklarınızı da bulma fırsatı yakalayacaksınız.

Karanlığın Elli Tonu

Karanlığın Elli Tonu

Aşkın Kışkırtıcı ve Şehvet Dolu Gücü… “Karanlığın Elli Tonu”

  1. L. James’in “Karanlığın Elli Tonu” isimli kitabı Christian Grey adındaki genç bir o kadar da çekici erkek ile Anastasia Steele adındaki seksi ve alımlı güzel bayan arasındaki aşkı konu ediniyor. Yıllardır ilişkileri düzenli ve oldukça güzel geçiyor fakat bir zaman sonra bu ilişki monotonlaşan ve birbirleri arasında sorunlar yaratmaya başlayan bir hale bürünüyor. Biraz olsun düzelir diye bekleseler de bir zaman sonra ilişkileri düzelmez hal alıp ayrılmalarına neden oluyor.

Anastasia erkeği Grey’in gizli çözülmez koyu karanlıktaki sessizliğine anlam veremiyor. Ayrıldıktan sonra bir yayınevinde işe başlayarak hayatını devam ettirmeye çalışan Anastasia erkeği Grey’i unutamıyor ve karşı konulmaz aşkına dur diyemiyor. Grey’de bu durumun farkına varınca Anastasia ‘ya yeni bir teklifle geliyor. Bu teklifi kabul eden Anastasia mutlu olacağını sanarak geçmişe perde çekiyor fakat eski ilişkinin geçmişte bıraktığı izler buna engel oluyor…

Yazar: E. J. James

Kİtap: Karanlığın Elli Tonu

ISBN: 6053430018

Sayfa Sayısı: 640

Yayın Yılı: 2014

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*