K.A.N

Ardı arkası kesilmeyen esrarengiz cinayetler içerisinde kalan bir komiser ve yardımcısını anlatan bu eser oldukça çekici ve bir o kadarda sürükleyici bir özelliğe sahip. Hiç bilinmeyen ve yüzyıllardan beri süre gelen bir kötülüğü ortaya çıkaran bir iş adamı ile birlikte bu kötülük cinayetler olarak vücut bulmaya başlar. Ege’de her geçen gün artan cinayetler beraberinde yeni gerçekleri ve yeni soruları da getirir.

Celal Cem Dengiz kaleminden çıkan bu eser sayesinde daha önce hiçbir yerde okumadığınız bir gerilim ve polisiye hikâyesini okuyacaksınız. Kurbanlar ve katillerin birbirine girmiş olduğu bir dönem içerisinde üstü asla örtülemeyecek olan gerçeklere şaşırıp kalacaksınız. Kan farklılığı ile okuru kendine bağlayabilen bir özelliğe de sahip.

K.A.N

K.A.N

Beklediğinizin ötesinde bir etki sunacak olan bu eser sizi bazen heyecanlandıracak, bazen durgunlaştıracak bazen ise korkutacak. Farklı duyguları bir arada bulabileceğiniz bu kitap aslı itibari ile okurları bağlamayı başarılı bir biçimde gerçekleştiriyor. Daha fazla etkinlik ve hareketin içeriğinde yer aldığı Kan sayesinde yeni ve değiştirilemeyen gerçekler ile baş başa kalacaksınız.

Doğru ve Değişmez Kan

Akıcı ve farklı bir anlatıma sahip olan Celal Cem Dengiz söyledikleri ile okura çok farklı bir dünyanın kapılarını aralıyor. İroni ve korkunun yan yana sunulduğu bu kitap size çok farklı şeyler öğretecek. Aklınızda yer alanın çok çok ötesinde sunulan bu eseri kütüphaneniz içerisinde mutlaka bulundurmalısınız.

Yazar: Celal Cem Dengiz

Eser: Kan

Sayfa Sayısı: 232

ISBN
9786055027421

 
Etiketler:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*