Helal Tekme

Son zamanlarda ülkemizde yaşanan olaylara farklı bir açıdan bakan yazarımız Nedim Şener halka atılan bir tekmenin peşine düşüyor. Bilindiği gibi hükümete karşı yapılan haklı mücadelelere karşın alınan tepkiler oldukça acı ve fazla. Bu tepkilerin en son halini bizlere sunan ve unutulmaması için gerekli olan kitabı yazan yazarımız bu konu hakkında oldukça hassas.

Helal Tekme ülkemizde yaşanan acı bir olayı anlatıyor. Başbakan konvoyuna yaklaşmaya çalışan bir maden işçisi uzaklaştırılıyor. Bunun üzerine içerisinde nefret ve kin biriktiren özel kalem müdür yardımcısı bu vatandaşa öyle bir tekme atıyor ki bu tekmenin acını ülkede yaşayan ve hakkını arayan insanların hepsi tarafından hissediliyor.

Helal Tekme

Helal Tekme

Atılan tekmenin her türlü ezilmişlere ve hakaret edilen halka atıldığını söyleyen yazarımız Nedim Şener bu olayı unutturmamak için yeni kitabını piyasaya sürdü. Son çıkanlar arasında bulabileceğiniz bu eser günümüzde yaşanan bu olayları en ayrıntılı biçimi ile gözler önüne seriyor. Gezi direnişi, Ergenekon, darbeci, casuslar ve çok daha fazlasını bu kitap içerisinde enine boyuna incelenmiş hali ile bulabileceksiniz.

Helal Tekme Unutulmayacak

Vatandaşa ve hakkını arayanlara atılan Helal Tekme asla unutulmayacak. Yazarımızın sunduğu bu düşünce ve desteklerinin tamamını bu kitap içerisinde okuyabileceksiniz. Beklediğinizden çok daha fazlası için akıcı bir üsluba sahip olan bu eseri okuyabilir, günümüz Türkiye’si hakkında daha doğru yorumlar yapabilirsiniz. Doğru bilgiler ışığında doru düşünce sistemleri benimseyebileceğiniz bir kitap.

 

2 Yorum

  1. arda yemiş diyor:

    Helal Tekme… Ülkemizde yaşanan olaylardan bahsedilmiş.Başbakanın arabası geçerken yanına ulaşmak isteyen bir maden işçisini güvenliklerin yakalaması ve durumu tuhaflaştıran şey ise özel kalem müdürü de maden işçisine tekme atmasıdır.Herkesin okumasını kesinlikle tavsiye ederim.

  2. şeyma türk diyor:

    Baya çatışmalı bir kitap kendinden çok söz ettirecek gibi görünüyor . Basit olayların iki güne unuttuğumuz olayları yeniden hatırlatıyor . İşçiye eziyet ne demektir yahu . Yok böyle bir şey sorumlularının cezalandırılması gerekiyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*