Git de Büyü

Yeni çıkanlar bölümümüzde yer alan Git de Büyü aşk damarlarınızı kabartarak size hüzünlü anlar yaşatacak. Uzun uğraşlar sonucu ortaya çıkan bu eser sizlere duygu dolu içeriğiyle damaklarınızda aşk tadı bırakacak.

Yıllardır sanal alemde Kumral adıyla bilinen Umut Kumral Devecioğlu çıkardığı ilk kitabıyla sevenlerine aşkın tarifini anlatıyor. Uzun zamandır sanal alemden şiirlerini paylaşan kendi çapında seyirci kitlesi bulunan yazar bu kitabıyla sadece sanal aleme değil gerçek hayatta da sizlerle buluşuyor.

Yıllardır yazdıklarını bir kitapta toplayan yazar sizlerin duygularını sözcüklere dökerek bu kitapta kendinizden bir şeyler bulmanızı sağlayacak. Her yaştan insanın okuduğunda kendisinden bir şeyler bulacağı bu eser Eftalya yayınları aracılığıyla sizlerle buluşuyor.

Git de Büyü

Git de Büyü

 

Git de Büyü Duygularınıza Tercüman Olacak

Git de Büyü isimli kitabında her satırında ayrı bir aşk duygusu işleyen yazar aşk acısı çekenlerden sevdasını dağlara sığdıramayanlara kadar herkese tercüman oluyor. Bir bakıma sevdanızı sözcüklerle anlatmanın tarifini gösteren Umut Kumral Devecioğlu aşkınızı yazıya dökerek sizlere sunuyor.

Ayrılık acısından hasretliğe, aşk karşısında çaresizlikten en büyük sevdalara kadar herkes kendi hayatından bir kesiti bu eserin içerisinde bulabilecek. Soğuk gecelerde çayınızın yanına bu eseri alarak içinizi ısıtacak duygularınızı sözcüklere dökeceksiniz.

Sizlerde aşk acısı çekiyor, sevginizi anlatamıyor ya da ayrılıktan yana dertliyseniz bu kitap tam size göre. İçinizden geçenlerin en güzel şekilde yazıya dökülmüş hali olan bu kitabı alarak soğuk zamanlarda hayatınıza sıcaklık katabilirsiniz.

 

Yazar: Umut Kumral Devecioğlu

Kitap: Git de Büyü

ISBN: 9786058571754

Sayfa Sayısı:  176

Yayın yılı: 2014

 

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*