Edebiyattaki İktisat

Son zamanlarda araştırma tarzında bir kitap dikkatimizi çekmektedir. Gittikçe okurlar tarafından ilgi ve beğeniyle karşılanması bizi Edebiyattaki İktisat adlı esere yönlendirmektedir. Bu eser belirli bir okur kitlesine ulaşmış ve gittikçe de okunmaya devam etmektedir. İletişim yayıncılık tarafından tasarlanıp, basılan bu eser okurlarına sunduğu eşsiz okuma keyfi sayesinde okur kitlesini gittikçe genişletmektedir. Okurları tarafından okundukça bir daha okunan bu eser beklentilerinin üstünde bir satış oranı çıkararak satış listesinde üst sıralara doğru tırmanmıştır.

Edebiyattaki İktisat Konusu ve Satışı

Kitabın içeriği belirli edebiyat eselerlerini edebiyat eleştirmenleri tarafından değil de iktisatçılar tarafından değerlendirmesi gibi makaleler yer almaktadır. İktisadi girişimciler tarafından düzenlenen Edebiyattaki İktisat adlı kitap, gittikçe popüler olmakta ve okur olarak büyük kitlelere hitap etmektedir. Edebiyatı iktisatla düşünmeyi öneren bu eser, okurlarının kanına girmiş ve okurlar artık o yönde düşünmeye başladığını belirtmektedirler.

Edebiyattaki İktisat

Edebiyattaki İktisat

Sadece iktisatlı bir tartışma açmayan genel olarak bütün düşüncelere saygılı olan bu düşünce sistemi gittikçe okurların ilgisini çekmekte ve eser üzerinde de büyük rol oynamaktadır. Eserin satış oranından da anlaşılacağı gibi eser okurların ilgi odağı haline gelmiştir. Her kesimden insanın alabileceği ve okuyacağı bir kitap olan bu eser, üstünde uzman olan ve iktisadi açıdan ilgisi olan insanların anlayabileceği türden yazılmıştır. Fiyat açısından biraz pahalıya kaçmış olmasına rağmen içerdiği bilgilerle beynimizde yeni ufuklar açacağa benziyor. Önde gelen yazarların bilgileri içersinde barındıran bu eser okurları tarafından büyük ilgi görmeye devam ettireceği tahmin ediliyor.

Yazar: Kolektif

Kitap: Edebiyattaki İktisat

ISBN: 9789750516177

Sayfa Sayısı:424

Yayın Yılı:2014

 

 
Etiketler:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*