Dışarıda Kalanlar

1950’li yıllarda yaşayan gençlik ile günümüz gençliğinin yaşantısı arasında paralellik kuran bu kitapta şimdiki gençliğin ne kadar dışarıda kalmış olduğu gözler önüne seriliyor. Pek çok açıdan ele alınan gençlik konusunun geniş bir biçimde ele alındığı bu kitap aynı zamanda sosyal mesajlar vermesi ile de okunması faydalı olan kitaplar arasında yerini almaktadır. Sizlerin severek okuyacağınız bu kitap sayesinde dilediğiniz şekilde kitabı satın almanız mümkün olabilir.

Elfriede Jelinek imzalı olan bu muhteşem bu kitap sitemizde top 100 listesi içerisinde en çok okunanlardan biri olarak dikkat çekerken bunun yanı sıra sosyal medyada da en çok konuşulan konulardan biri olarak dikkat çekiyor. Satın almak için sizler de en kısa sürede dilerseniz sitemizden kitabınızı sipariş edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken üyelik işleminden sonra ekranda Dışarıda Kalanlar kitabını bularak sepetinize eklemeniz olacaktır.

Dışarıda Kalanlar

Dışarıda Kalanlar

Dışarıda Kalanlar Kitabının Online Satışı

Son günlerin en çok tercih edilen kitapları arasında yerini alan Dışarıda kalanlar bu günlerde sitemizde de en çok okunan kitaplar listesi olan top 100 listesinde yerini alıyor. Dilerseniz en kısa süre içerisinde sizler de bu kitaba sahip olabilir ve okumaya başlayabilirsiniz.

Dışarıda kalanlar kitabına sitemiz farkı ile sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken en kısa süre içerisinde kredi kartınızı elinize almak olmalıdır. Çok kısa sürecek satın alma işlemi sonrasında yaklaşık 1-2 gün içerisinde kitabınız size teslim edilecektir.

 

1 Yorum

  1. mehmet ali ersoy diyor:

    1950 yıllarında yaşayan gençlik ve şimdiki zamanda yaşayan gençliğin arasındaki farkı anladım bu kitabı okuyarak. Çok keyif aldım diyebilirim Herkese tavsiye ediyorum mutlaka okumalısınız. :)

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*