Deli Duman

Genç yeteneklerden Emrah Serbes tarafından kaleme alınmış bu kitapta gündelik yaşamdan örnekler bulacaksınız. Pek çok kişinin hayatına esprili bir dille yaklaşan yazar, ülke gündeminden de bahsetmeden geçmiyor. Gezi olaylarında yaşanan olaylar ve bu olaylar sonrasında ortaya çıkan hayatlarda Gezinin isyancı ruhlarını ve her şeyi detaylı olarak ele alan bu kitabın nasıl bittiğini anlamayacaksınız.

Özellikle gençlerin büyük ilgi gösterdikleri bu kitaba sahip olmak da artık internet üzerinden oldukça kolay.. Bunun için neler yapılması gerektiğini yazımızın devamında sizlerle paylaşacağız. Deli Duman adı gibi farklı bir kitap.. Aradığınızdan çok farklı şeylerle karşılaşacaksınız bu kitapta.

Deli Duman

Deli Duman

Deli Duman kitabına Online Nasıl Sahip Olurum

Deli Duman kitabı sitemiz içerisinde en çok satanlar kategorisinde bugünlerde yerini alan bir kitaptır. Sevenlerin her geçen gün okuyup sosyal medyada alıntılar yaptıkları bu kitaba sizler de sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken online satın alma işlemlerini kullanarak kısa sürede kitabınıza sahip olmak olacaktır.

İnternet üzerinden alışveriş yapmak oldukça kolay olurken sizler bu şekilde oturduğunuz her yerden her türlü işlemi gerçekleştiriyorsunuz. Kitap satın almak için öncelikle kitabınızı alışveriş sepetine ekliyor, sonrasında da satın alınan sayfaya geçiyorsunuz. Satın almak için kredi kartı bilgilerinizi girmeniz yeterli oluyor. Kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra eğer bankanız onay verirse Emrah Serbes tarafından yazılan Deli Duman en kısa süre içerisinde sizlerin olacak.

Yazarın adı: Emrah Serbes

Kitabın adı: Deli Duman

ISBN: 9789750515606

Yayın yılı: 2014

Sayfa sayısı: 350

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*