Bu Benim Aşk Hikayem

Sinema yaşamından sonra öykü yazarlığında bir ilki başaran yazar ilk defa “Bu Benim Aşk Hikayem” adlı eserini okuyucuyla buluşturuyor. Adı üstünde renkli dünyalara hitap ederek aşkın gizli dünyasına nüfuz eden muazzam bir eser. Nefesinizi kesecek ve her sayfasında aşkın büyüsünü yüreğinizde hissetme şansı yakalayacaksınız. Renk renk dünyalardan sonra yaşamda daha çok hayalin de yer alabildiğini anlatan kitap insanoğluna daha fazla kendi yaşamının tadını vardırıyor.

Sürükleyici bir dille anlatılan aşk hikayesi okurlarının yaşamında gizemli kapıları aralıyor. Aşkı muazzam betimlemelerle ve kurgusal anlatımlarla ele alan yazar Gizem Denizci eserini ilk defa oluşturmasına rağmen başarıyı yakalamak adına güzel bir iş meydana getiriyor. Yüreğinizi saracak ve samimiliği ile içinizi ısıtacak gerçekçi bir hikaye… Daha başlarında sizi hayrete düşürmeyi başarıyor. Sınırları zorlayan etkisiyle tutkulu ve muhteşem anlar yaşayacaksınız.

Aşkın Derinliklerine İnebileceğiniz Bir Masal… “Bu Benim Aşk Hikayem”

Sinematografik bir anlatımla ele alınan genç kızın aşk romanı eserin konusunu oluşturuyor. Şiddetli aşk öyküsünü ele alan Gizem Denizci eserinde bu aşık olan karakterin  çözümlemesini keskin çizgilerle öyle güzel anlatıyor ki zaman zaman hayretler içerisine düşüyorsunuz.

İlk kez sahnede şarkı söylerken ona karşı hissettiği duyguları anlatmak isteyen bir karakter… Diğer yanda ise kendini ona teslim etmekten korkan ve bu konuda oldukça zayıf olduğuna inanan başka bir karakter… Zıtlıklar içinde savaşım veren bu iki karakter nasıl bir araya gelme mücadelesi verebilir bu meçhul bir durum… “Bu Benim Aşk Hikayem” derken de kendi görüşlerini ve yaşantısına ayna tutan yazar bu durumla örtüşür nitelikte davranış sergiliyor.

 

Bu Benim Aşk Hikayem

Bu Benim Aşk Hikayem

Yazar: Gizem Denizci

Kitap: Bu Benim Aşk Hikayem

ISBN: 9789759296087

Sayfa Sayısı: 128

Yayın Yılı: 2014

 
Etiketler:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*