Böğürtlen Kışı

Bir anne için evladı onun her şeyidir. Anneler çocukları için yaşarlar adeta. Doğumundan büyüyene ve evlenene kadar onların yanında oldukları gibi sürekli onların mutluluğu için uğraşırlar. Vera Ray da bu annelerden sadece birisi. Evladı için çalışmak zorunda olan bir kadın örneği. Kitap içerisinde duygu yoğunlu ile işlenen bu konu Vera’nın evladını kaybetmesi ile başlar. Bir gün birden bire gerçekleşen bu olan sonucunda çok üzülen Vera’nın hikâyesini öğrenen muhabir Claire bu olayı araştırmak ister.

Böğürtlen Kışı

Bu gizemli olayı araştıran muhabir olayın içerisine girdikçe kendi hayatına benzer yanlar ile sıklıkla karşılaşmaya başlar. Bir solukta rahatlıkla okuyabileceğiniz bu eser size oldukça çok şey öğretecek. Duygu yoğunluğu hat safhada olan bu eser sayesinde artık çok daha farklı bakış açılarına sahip olacaksınız. En çok satanlar listesinin başında yer alan böğürtlen kışı içinizi işleyecek bir donanıma sahip.

Böğürtlen Kışı Umut ve Umutsuzluğun Resmi

Umut ve umutsuzluk gibi iki karmaşık duyguyu bir arada barındıran böğürtlen kışı sakin bir yerde okumanız gereken bir eser. Harmanlanmış karışık duyguları hayatınızın içerisinde sonuna dek yaşayabileceksiniz. Zaman kaybetmeden okuyama başlayın ve bir annenin neler hissedebileceğini, evladı için neleri göz önüne alabileceğine tanıklık edin. Bu büyük bilmece çözülürken sizde en yakın şahitlerden birisi olabilirsiniz. En çok satanların bir numarası böğürtlen kışı ile yeni bir soluk.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*