Bize Aşktan Söz Et

Mistik bir dünyaya okuyucusunu eşsiz bir kitap ile sunmakta olan dünyaca ünlü yazar Osho tarafından kaleme alınan bu kitap, başarılı Lübnanlı şair Halil Cibran’ ın en ünlü şiirlerini okuyucusuna tanıtırken, her insanın yaşamında bulunan parçalardan oluşan bu mistik dünyaya davet ediyor.

 

Bize Aşktan Söz Et

Bize Aşktan Söz Et

Kitaba ismini de vermekte olan aşk kavramı ile ilgili bir kitap olan sitemizin yeni çıkan kitaplar kategorisi altında yer almakta olan Bize Aşktan Söz Et isimli kitap, aşk kavramını insanların her daim filmlerde ve romanlarda görmekte olduğu türde sıradan ve olağan bir aşk kavramı olarak ele alınmamış.

Bize Aşktan Söz Et Kitabıyla İnsanın Aşkı

Dünyaca ünlü yazar Osho tarafından kaleme alınan bu kitap, insanoğlunun düşlerini, yanılsamalarını ve yaşamın tadını en etkili ve doyasıya yaşamaktan her daim alıkoymakta olan bilinçsizlik durumlarının ortadan kaldırmaya çalışan modern bir mistik dünyanın tadını insanlara sunuyor. Sitemizin yeni çıkan kitaplar kategorisinde yer almakta olan bu kitap, hem kendi aşklarını kendi elleri ile katleden ve sonucunda bitap kalan milyonlarca insan için hem de milyonlarca insanın yaptıkları hakkında eşsiz bir kitap deneyimini dünya genelinde kitapseverlere sunuyor.

Sitemizin yeni çıkan kitaplar kategorisi altında yer almakta olan Bize Aşktan Söz Et isimli kitap, insanların hiçbir zaman aşklarını bilerek öldürmediklerini ve asla bu yönde bir niyetlerinin bulunmadığını, bunun tamamen bilinçsizlik durumunun bir eğilimi olduğunu okuyucularına aktarıyor.

Yazar: Osho

Kitap: Bize Aşktan Söz Et

ISBN: 9786055154592

Sayfa Sayısı: 252

Yayın Yılı: 2014

 
Etiketler:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*