Bilimin Büyük Kitabı

Hem öğrenmek hem eğlenmek gibi eylemleri gerçekleştirerek bilimi öğrenmeye ne dersiniz? Bilimi eğlenerek öğrenmenin tam zamanı diye düşünüyorsanız eğer, sizlerde keyifle kitabın içerisinde ki her sayfayı merakla açabileceğiniz Bilimin Büyük Kitabı adlı kitapla beraber güzel bir yolculuk içerisine dahil olacaksınız.

Deneyler yapmak ister misiniz? Bir yandan balon roketi öbür taraftan enerjik vınlayıcı.. Katmanlı sıvılardan tutun da buzdan yapacağınız teknenin yüzüşüne kadar… Her birini yaparak hem bilimi öğrenecek hem de gerçekten keyif alacaksınız. Her bir deneyin basit anlatışıyla birlikte, basit malzemelerin kullanılması sayesinde çok kolay ve istediğiniz şekilde yapabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Bilimin Büyük Kitabı

Bilimin Büyük Kitabı

Tamamen basit anlatımla beraber resimlerin de desteklenerek eklendiği bu kitap içerisinde bilime olan ilginizin soğukluğunu eriterek daha sıcak bir bakış atacaksınız. Keyifle okunacak ve her bir sayfasında ki bilime dair yapılacak deneylerin her biri, Kolektif bir çalışma olarak karşımıza çıkar ve bu şekilde bizlere sunulmuştur.

Bilimi Bilimin Büyük Kitabı İle Öğreneceksiniz!

Bilim, bugüne kadar her zaman için hem itici hem de sıkıcı gelmiş olan bir alan olmuştur. Yaşamımız içerisinde inanmanın zor olduğu, farklı gördüğümüz her bir olgunun da bilim de açıklaması olmuş ya da dolaylı olarak yapılmıştır. Böylesine değerli bir olgu içerisinde bulunarak sizlerde bilimi az da olsa öğrenmeye yönelik adım atmak istiyorsanız, Kolektif çalışma olan bu kitapla beraber keyif alabileceğiniz deneyleri yapabilirsiniz.

Her bir deneyin sırasıyla ayrıntılı bir yapılış biçiminin anlatıldığı bu Bilimin Büyük Kitabı ile beraber 500’ün üzerinde çeşitli deneyleri istediğiniz her zaman için yapabileceksiniz. Bilim kitapları arasında bulabileceğiniz en eğlenceli ve ön planda ki bu kitapla beraber keyifli zaman geçirebileceksiniz.

Yazar: Kolektif

Kitap Adı: Bilimin Büyük Kitabı

ISBN: 9786059034043

Sayfa Sayısı: 96

Yayın Yılı: 2014

 
Etiketler:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*