Balayı Etkisi

İnsan ilişkileri sürekli olarak bir değişime tabi olur. Bu değişim içerisinde yer alan birçok farlı durum var. Balayı Etkisi bu değişimi anlatan ve mutluluğun neden balayı gibi kısa sürdüğünden bahseden harika bir kitap. Bruce Lipton tarafından kaleme alınan bu eser gerçekleri olduğu gibi aktarıyor. Aynı zamanda olması gerekenlerinde altını çiziyor.

Kısa sürede okuyabileceğiniz ve yeni çıkanlar arasında yer alan bu eser çok farklı bir özelliğe sahip. Bilindiği gibi balayı kısa süren bir mutluluk silsilesindir. Bu zamanın tükenmesinin ardından insan gerçek hayat ile karşı karşıya kalır. Balayı Etkisi sürdürülebilir bir mutluluğun nasıl olması gerektiğini, bunun için nelerin yapılması gerektiğini ortaya çıkaran harika bir kitap.

Bruce Lipton sürdürülebilir ikili ilişkilerde yer alan farklılıkları, ilk dönemde yer alan aşkın sürekli olarak devam edebilmesi için nelerin var olduğunu ve gerektiğini açık bir biçimde okuyucuları ile buluşturuyor. Beklentilerinizin ötesinde ayrıntılar ile dolu olan bu eser sayesinde daha önce dikkat etmediğiniz birçok noktanın ve ayrıntının farkına varacaksınız.

Balayı Etkisi

Balayı Etkisi

Bitmeyen Balayı Etkisi

Sürekli devam eden bir mutluluğu birçok farklı etkene ve etkiye bağlayan yazarımız sayesinde sizde aradığınız bitmez mutluluk için yapılacakları öğrenebilirsiniz. Doğru yöntemler ve doğru ayrıntılar sayesinde beklediğiniz farkı ortaya koyabileceksiniz. Sevgi dolu ilişkilerin sırrını çözmek istiyorsanız çok geç olmadan gerekli adımları atabilirsiniz. Akıcı ve etkili anlatımı ile okunması gerekilen bir başyapıt.

Yazar: Bruce Lipton

Eser: Balayı Etkisi

Sayfa sayısı: 192

ISBN
9786055154547

 
Etiketler:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*