Aşkın İstilası Yol

Kişisel gelişim türündeki kitaplar, son yıllarda oldukça büyük bir ilgi görüyor. Özellikle son yıllarda bu alandaki kitap türlerine ilişkin olarak artış ile birlikte en çok satanlar kategorimizde yer almaya başlayan Aşkın İstilası Yol isimli kitapta genç yazar ve gelişim uzmanı Metin Hara imzası bulunuyor. Bir seri olarak hazırlamış olduğu kitabında Metin Hara üç kitap ile serisini tamamlamayı hedefliyor.

Aşkın İstilası Yol ile Seri Başlıyor

Yol kitabı ile serisine başlayan Metin Hara ile kişisel gelişime dair her şeyi en detaylı şekilde okuyucu kendisine alabilme imkanına sahip olabiliyor. Metin Hara serisinin ilk kitabında bir aşk yolculuğunu konu ediniyor. Bir insanın kendisinde başlayan ve kendisi ile sonlanmakta olan hikayesini konu ediniyor.

Aşkın İstilası Yol

Aşkın İstilası Yol

Daha sosyolojik, daha toplumsal ve daha bireysel yaklaşım ile son yılların popüler ve büyük ilgi görmekte olan kitap türü ve kategorisi olan kişisel gelişim üzerine eşsiz bir eser ortaya çıkarıyor. Yol isimli kitabın ardından Aşkın İstilası isimli kişisel gelişim kategorisindeki serisini tamamlayacak.

Bir aşkın, birey üzerinde yaratmakta olduğu etkilere dair daha somut ve daha net yaklaşımlar ile oluşabilen psikolojik durumlarına ilişkin olarak detaylı yaklaşımlar gerçekleştiriyor. Okuyucuların aşk ile birlikte kendilerinde oluşan psikolojik ve sosyolojik durumu ve bu durumların neticesinde ortaya çıkabilecek konulara dair çok daha gerçekçi yaklaşımlar sunuyor. En çok satanlar kategorimizin popüler kitapları arasında yer alan Aşkın İstilası Yol isimli kitap ile serinin ilk kitabı okuyucu ile buluşuyor.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*