Aşk Uykusu

Son zamanlarda sitemizin indirimdekiler kategorisinde yer alan ve okuyucu kitlesi tarafından yoğun ilgi ile karşılaşan “Aşk Uykusu” adlı kitabımız sonunda okuyucu ile buluşarak meraklara son veriyor. Romanları ile okuyucunun dikkatini üzerine toplayan başarılı yazar Mehmet Coşkundeniz’in bu eserini okuduktan sonra kalemi güçlü olan bu yazarın tüm eserlerini okumak isteyeceksiniz. Romantik hikâyeleri seven okuyucular için mükemmel bir başyapıt olan bu eseri hemen okumak için sitemizden tek tıkla sipariş edebilir ve adresinize kadar getirtebilirsiniz.

Aşk Uykusu

Aşk Uykusu

Aşk Uykusu’nun Konusu

Aşk Uykusu eserinde âşık olduğunda gözleri kör olan sevgililerin yaşadıkları mutlulukları ve buhranlarını anlatan bu eseri okuduğunuzda mutlaka kendi hayatınızdan bir şeyler bulacağınıza emin olabilirsiniz. Yaşanmış gerçek bir aşk hikâyesinden yola çıkarak kadınların karanlık yüzünü okuyucuya aktaran Mehmet Coşkundeniz ile uzun bir yolculuğa çıkacaksınız. Çiftler arasına giren şüpheyi en ince ayrıntısına kadar anlatan ünlü yazar sizi de etkisi altına alacak. Her çevirdiğiniz sayfa da biraz daha ruhunuzu ele geçirecek olan bu eseri okuduğunuza asla pişman olmayacaksınız.

Okudukça daha çok bağlanacağınız Aşk Uykusu, geceleri uykunuzu kaçıracak ve sizi hayatınızın tüm dönemlerine götürerek yaptığınız hataları gösterecek. Bitirdiğinizde üzüleceğiniz bu eseri en sevdiğiniz kitaplar arasına koyacak ve her gördüğünüzde yeniden başka bir bakış açısı ile okumak isteyeceksiniz. Gerçek ilişkinizdeki aşk uykusundan uyanmak için bir an önce bu eseri okumalısınız.

Kitap adı: Aşk Uykusu

Yazar: Mehmet Coşkundeniz

ISBN: 9786054994595

Yayın yılı: 2014

Sayfa: 296

 

 

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*